Realizacja projektu w SP 2

W dniu 30. 03. br odbył się turniej szachowy o Puchar Dyrektora BDK  w Brodnicy. Naszą szkołę reprezentowało 11 uczniów. Pierwsze miejsce w całym turnieju i kategorii powyżej 12 lat zajął Szymon Salej z klasy 6 b. Pierwsze miejsce w kategorii dziewcząt i  4 w całym turnieju zajęła Julia Antczak z klasy 5 e . W kategorii wiekowej poniżej 12 lat najlepszym zawodnikiem z naszej szkoły był Michał Kupczyk z klasy 5 a ,który  zajął 4 miejsce.

W dniu 7 listopada br.  uczniowie naszej szkoły wzięli udział w turnieju szachowym organizowanym przez SP nr 1 w Brodnicy i stowarzyszenie Omega. W turnieju uczestniczyły pięcioosobowe zespoły uczniów SP nr 1, SP nr 2, SP nr 4, SP nr 7 oraz Gimnazjum nr 2 w Brodnicy. Turniej został rozegrany systemem szwajcarskim na dystansie 5 rund z czasem 10 minut dla zawodnika. Zawodnicy walczyli o puchary Burmistrza miasta Brodnicy.

Nasz uczeń Aleksander Ziemlewski zajął trzecie miejsce. Gratulujemy!